| gheorghitaa a întrebat:

De dinainte de craciun si de cand s-a bagat versiunea 3 la 4story nu mai pot sa intru, ma loghez pe cont aleg caracterul si cand vreau sa intru pe el imi da eroare ce pot sa fac nici cei de la gameforge nu ma pot ajuta, deoarece sustin ca nu e de la ei (a da si sa nu uit mi-am mers 2 zile consecutive si cate o zi asa cand si cand)

1 răspuns:
| Metaler a răspuns:

Mah am patit si eu si il reinstalam
AM un sfat mult mai bun apuca-te de WoW daca ai nev de informatzii PMbig grin