| comy45 a întrebat:

De unde fac rost sau de une pot sa castig lata la metin2.esista vreo misiune unde as puteo so gasesc? care este misiunea? cum se numeste? cine mi-a da? cum o rezolv?

2 răspunsuri:
| Raptor a răspuns:

Pentru misiunea arma noua primesti sabie de argint, in nici un caz lata. Pica doar la monstri si itti voi zici cativa: amazoana soldat, li-an, tigrii albi, ursi bruni, M-jung... cam atati stiu si ai drop bun intre lvl 15 si 28

| adyadi13 a răspuns:

Lata o poti gasi pe jos pe la unele animale sau la o misiune de la neg de arme se numeste "Arma noua " pls funda