| cristian43 a întrebat:

De unde iau hack metin2 guabina?

Răspuns Câştigător
| bogdi504 a răspuns:

Nu prea gasesti hack-uri care sa si mearga as le poti si downloada gratis.Trebuie sati bati capul mult.Sau cel putin sa fi expert in spart conturi si parole ca sa poti ghici conturi de pe anumite site-uri ca sa poti downloada hack.Sau pur si simplu ti-l cumperi si te tine 2 zile(daca esti incepator) si te prinde GM-ul si ori iti da ban pe cont ori pe IP(Nu mai poti juca nicioadata metin2 guabina indiferent de cont.Iti recunoaste numele la PC(calculator) si nu te lasa sa intri decat de pe alt calculator). Asta nu e o problema daca ai internet prin satelit deoarece defiecare data cand scoti cablul si il bagi din nou IP-ul se schimba.Deci ti-as recomanda sa nu folosesti hack deoarece ajungi mai departe muncind.Pe scurt :degeaba te chinui 2 saptamani sa gasesti un hack deoarece nu ajungi prea departe. Daca nu esti expert o sa fi prins.Am avut o gramada de hack-uri pana acum si nu am fost prins.Dar nu le-am mai folosit.Pentru ca trebuia sa stai ascuns mereu de ceilalti.Nu puteai sa faci dueluri ca se prinde-au playeri ca ceva e neinregula.Asa ca iti recomand sa nu folosesti hack ci sa gasesti trucuri adica fara niciun program.Trucurile le gasesti pe internet.Cum ar fi sa schimbi un fms +9.Prima data ii arati fms +9. Dupa care cand da el accept la ce vrea sa puna dai x si zici ca tea provocat unu la duel. Faci duel cu ala dupa care pui fms (altul care e + mai putin) si daca pe ala nu-l duce capu si nu se mai uita odata la fms tau dai accept.Tu primesti ce e de valoare iar el un fms praf.Asta merge sa o faci pe metin2 ro poti sa incerci si pe guabina cu alte iteme.Sau sa pui mai putin bani...ETC. sunt o gramada de trucuri le mai descoperi si tu singur de pe youtube

5 răspunsuri:
| Daneiulian a răspuns:

Wa cristian la lv 1 nu poate nimeni sa te bata nici gmlaughing ca atunci esti in safe mod pana la lv 5 de la lv 5 in sus te rupe toti

| cristian43 explică:

Da pai una a dat duel cu mine si am lv 67 ea avea 1 si nu murea deloc si nu a prins-o gm-ul

| What0The0Fuck a răspuns (pentru cristian43):

laughing))) daca are sub lv 15 nu poti sa ii dai dmg copil castravete

| adrian01 a răspuns:

Cristian te rog eu mult imi dai si mie un cont de mt2 guabina

| cristian43 explică (pentru adrian01):

Da id de skype sau mess (de preferinta skype) iti dau un cont de lv 90, 80, 95