| paul9923 a întrebat:

De unde pot descarca jocuri pentru telefon cu android. Dau funda pentru cine imi da site-uri de unde pot descarca.

2 răspunsuri:
| CrYsTyAn98 a răspuns:

Eu descarc de aici tot ce am nevoie -> http://www.filecrop.com/
iar ca sa instalezi pe Card SD instalezi jocul normal pe memoria telefonului, dupa Setari/Aplicati/Gestionare Aplicatii/Descarcate(cauti ce vrei sa muti)/Dai un "click" cu degetul pe el si o sa iti apara undeva "Mutare pe cartela SD". sperc ca nu te-am ajutat:D

| ruxy121 a răspuns:

Google play