| Amoniac a întrebat:

De unde pot descarca metin 2 revomondial?

Răspuns Câştigător
| BornToParty a răspuns:

BanKay
Iti dau eu siteul:
http://revomondial.biz/
Dai pe Bienvenue sur revomondial mt2!
Acolo te inregistrezi.
Dupa ce te-ai inregistrat dai inapoi si dai pe Téléchargement
Si gata!

| Amoniac explică (pentru BornToParty):

Am gasit acum 3 luni site-ul, am si cont de lvl 250

| FlorinDGF a răspuns (pentru Amoniac):

Ce nume ai in joc?

| Amoniac explică (pentru FlorinDGF):

Raizen [cu litere mari]

| FlorinDGF a răspuns (pentru Amoniac):

Nu te-am vazut eu sunt Br4Ker

| Amoniac explică (pentru FlorinDGF):

Poi nu ma mai intrat. Dar daca e te caut eu cand intru. Ce level ai? thinking

| FlorinDGF a răspuns (pentru Amoniac):

| Amoniac explică (pentru FlorinDGF):

Cu iteme?

| FlorinDGF a răspuns (pentru Amoniac):

Am clopot de 250 dar armura trebuie sa fac rost

| Amoniac explică (pentru FlorinDGF):

Aaa

| Catalin1607 a răspuns (pentru BornToParty):

Aa mersi, dar la uni ii merg metinul, siteul totstraight face

| FlorinDGF a răspuns (pentru Catalin1607):

Metinusl merge dar siteul e inchis pentru romani cei care lau adit de din-nainte inca il au cine nu nu mai poate

| Alex2aAlexandru a răspuns (pentru BornToParty):

Bai cand dau p siteul tau imi da dj erazz nu-mi da nimic din ce imi spui u

| dracute a răspuns (pentru BornToParty):

Man mai mere site?

36 răspunsuri:
| AbarysAVG a răspuns:

De pe site-ul metin2 revomondial.

| Amoniac explică (pentru AbarysAVG):

Pai care ai fii site-ul?

| AbarysAVG a răspuns (pentru Amoniac):

Am cautat pe google si imi da numai metin2 mondial poate ai inteles gresit si site-ul de la metin2 mondial este asta http://mondialmt2.com/ deci poate nu exista asta cu revomondial

| anonim_4396 a răspuns (pentru AbarysAVG):

Eu am instalat jocul dar dau start si serverele sunt inchise

| MileenaMk a răspuns (pentru AbarysAVG):

Exista

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asta este siteul care la zis Freshkid2012

| metinistul2 a răspuns:

Draq parca imi mergea acuma nu imi mere

| ღAgentღRozღIoanaღ a răspuns:

Uite aici http://revomondial.com/ dai la telechargement si la connexion primele 3 careuiri is pentru crearea contului Bafta sper ca te-am ajutat

| Catalin1607 a răspuns:

Mie nu-mi merge siteul imi spune asa:Nu aveți permisiunea de a accesa / pe acest server.De ce?

| FlorinDGF a răspuns (pentru Catalin1607):

E inchis siteul pentru cei cu ip ramanesc sad nici nu pot dona straight face

| Catalin1607 a răspuns (pentru FlorinDGF):

Aaa mersi dar la uni ii merg si metinul si siteulstraight face de ce?

| CaTaLiYn1111 a răspuns:

La mine ce are de nu merge situ?

| numele a răspuns:

Salut jucatori de mt2 revo servarul a blocat accesul romanilor pe acest site. Dar eu l-am facut printrun program, de ascuns [IP], l-am facut sa functioneze. (Adresa siteului)-http://o4v2dkuj2zqyy1.qjtv.e.s3.incloak.com/index.php?p=download
Stiu ca linkul arata cam urat dar daca vreti s-a jucat asta este
(Adresa de inregistrari)-http://revomondial.com.s3.incloak.com/index.php?p=inscription

| Arazan_Bogdan_1994 a răspuns:

Care e site-ul original revometin2?

| ciprilika a răspuns:

Plizzz cine imi da un cont pe revomondial va roggggg

| Barbu_Stefan_1996 a răspuns:

Salut! Eu am gasit site-ul de la metin2 revomondial, dar imi arata imaginea alba.De ce?

| EuIntrebCandNuStiu a răspuns:

Ba dracu nu imi aprare Bineuvrere...
de naibi sa-i fac *** mea

| ShuT3R a răspuns:

Care ma poate ajuta sa downloadez mt2 revomondial ma contacati pe id : alexandru9918@yahoo.com