| anonim_4396 a întrebat:

De unde pot descarca Minecraft versiunea 1.2.3 gratuit...si sa si joc gratuit? FUNDITA +FELICITARE

Răspuns Câştigător
| geogeogeo123 a răspuns:

Descarcal de pe http://www.minecraft.net/. Dai "Download" o sa vezi acoloa Minecraft Windows Download Minecraft.exe(270 KB) etc... Dai acolo click pe minecraft.exe o sa-ti apara in coltul stang al computerului Minecraft exe dai click pe el si dai run dupa si gata. Bagi contul daca ai daca nu poti juca si fara! Bafta sper ca te am ajutat! Fundita plz :D