| gurzummihai a întrebat:

De unde pot download keylogger pentru samp?

1 răspuns:
| LuciWv a răspuns:

Nu se prea gasesc keyloggere care sa le setezi tu unde si cum sa trimita informatiile de la victima la tine, trebuie sa faci tu propriul keylogger care sa trimita informatile + screenshot(daca vrei) pe adresa ta da gmail(neaparat gmail)
uite un tutorial cum sa faci un keylogger simplu, usor si gratis
https://www.youtube.com/watch?v=3HC4-aJhbek
P.S. te sfatuiesc sa renunti la idea de a crea un keylogger pentru ca nu e frumos sa furi munca altora, dupa 1-2 ore o sa te plictisesti de un cont cu 20 de ore furate, cand daca ai 20 de ore facute nu o sa te plictisesti, iti spun din experienta.