| availablehandyman a întrebat:

De unde pot downloada un mod de camera pentru Gta San Andreas in care se volanul masini? Dau Funda

Răspuns Câştigător
| c0ton a răspuns:

Scuze nu in cleo 3 sa le pui sa le pui in folderul din locul unde ai instalat jocul si cleo 3 acolo este un folder cu numele CLEO acolo le pui scuze

2 răspunsuri:
| c0ton a răspuns:

Cauta pe Google gta san andreas car inteior camera si da download la mod si cauta si cleo 3 si instaleaza-l pe cleo 3 apoi dupa ce ai instalat cleo 3 pune toate fisieele modului in cleo 3
Apoi ENJOY!