| anonim_4396 a întrebat:

De unde pot face rost de armele&armurile beta ca sa le implementez si eu in server, lasati link please, dau funda!

Răspuns Câştigător
| NAdrian a răspuns:

Buna Mihai,
Am jucat mult timp acest joc, Metin2, poti sa iti spun ca nu duce niciunde.O sa pierzi mult timp pe care tu il puteai acorda devoltarii tale personale, socializarii, familiei.
Acum e cel mai bun moment sa te lasi de acest joc, o sa iti fie greu insa asta e.
STOP METIN2

1 răspuns:
| cosminelFdb a răspuns:

Pai faci rost de ele de pe site daca esti admin svr dar iti trebuie bani ca-sa cumperi armurile big grin funda?