| GhitaIulian a întrebat:

De unde pot sa descarc si eu Minecraft 1.4.2?
Eu am incercat dar imi spune ca trebuie sa descarc mai intai Java (ceva de genul).Dau FUNDA la cel mai bun raspuns!

Răspuns Câştigător
| SpikeSpigel a răspuns:

Ti-ai dat singur raspunsul in intrebare..., Downloadeaza JavaTM..., P.S Ultima versiune de MC(Minecraft) este 1, 7, 4

2 răspunsuri:
| Dmitru8 a răspuns:

Ma asculta da nai java de genu care iti cere decarco de pe net ca fara java orice minecraft nu merge iar dupa ce ai descarcat-o, instalato... Poti sa incepi descarcarea minecraftului dar daca ai deja javaTM...aa am uitat se numeste cumva JavaTM ei bine oricum scriemi dar cel mai important pspunemi ai java de minecraft adica(JavaTM)?

| Ilie_Vali_1992 a răspuns:

Cine stie un site in care sa pot descarca java pentru minecraft 1.4.2. dau FUNDA!