| Solovey a întrebat:

Deci ajutati-ma cumva sa fac ca sa las sa:mp-ul aprins iar calculatorul sa fie stins.

4 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Si eu vreau de exemplu sa ma uit la PROTV dar cu televizorul stins, dar nu se poate!

| Solovey explică:

Mersi mult tuturor

| Alecsandru17 a răspuns:

Daca am inteles eu bine este vorba de un server personal? Daca da, nu poti lasa serverul ON daca ai calculatorul inchis, o varianta ar fi HOSTAREA acestuia, prin plata lunara!

| iiiBullbOy a răspuns:

Nu poti nici cum sa fie aprins sam-pul cand pc e stins. straight face Doar platind un host care costa in jur de 3E daca e vorba ca ai u un SRV!