| xsl33t a întrebat:

Deci am formatat D, folosind cd cu win xp, ca aveam virusi, si a apucat sa se instaleze putin din win, dupa care l-am stins si am instalat win pe C ca acolo vroiam.Acum cand pornesc calculatoru imi apare sa selectez 2 windowusuri desi am sters ce a apucat sa se instaleze in D, ba chiar am formatat normal din windows NTFS. Vreau sa stiu cum scap de chestia aia de la startup sa selectez 2 windowsuri, vreau sa-l sterg pe al 2 sa nu mai apara.

1 răspuns:
neluL
| neluL a răspuns:

CUM STERG un windows din doua
Clik START -> RUN -> "msconfig",te duci la boot.ini,clik "Check all boot paths" si o sa iti arate ca ai doua windows-uri din care unul este incorect si te va intreba daca doresti sa il stergi ->clik ok !
Bafta !