| LolLzz a întrebat:

Deci am un server de cs si daca incerc sa il bag la favorites nu merge...nici cu ip nici cu numele dar nu da eroare ca nu exista dar merge cu connect in consola...cum sa fac sa mearga?

Răspuns Câştigător
| ChrisIwal a răspuns:

Instaleaza alt counter. simplu

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| IoNut9980 a răspuns:

De fapt @Eddy cu server creator il arata la internet de exemplu si eu am un server facut cu acel program(server creator) si i-am pus pluginuri sa arate mai frumos.L-am bagat la favorite si a mers.Au intrat 2 playeri si mi-au zis ca l-au gasit la internet.Depinde de ce internet ai. Daca il ai prin router nu pot intra jucatorii(numai tu). http://www.tutorialecstrike.com/inst_server.html uitate acolo cum sa iti faci un server cu dedicated server.Succes

| LolLzz explică:

Nu a mers...si e facut cu server creator amx modx si nu il arata la favorite si internet