| darck1999 a întrebat:

Deci am windows7 si din toate metinele ma da afara deci descarc un metin il instalez ma logez si cand se incarca totul ma da afara si asa face la toate metinele la inceput cand am instalat windosu nu imi facea asa si de la un timp a inceput s-a faca mereu asa si eu nu ma pot juca nici un metin pentru ca ma scoate mereu va rog frumos s-a ma ajutati las si video s-a vedeti cum imi face poate reusiti voi s-a ma ajutati dau funda plz http://www.youtube.com/watch?v=WuNcfsjthDM plz

3 răspunsuri:
| Toxic0 a răspuns:

Pai, cel mai bine ar fi sa bagi orice antivirus in afara de Kaspersky, Panda, Norton pentru ca ele iti blocheaza intrarea pe metin... Adica te loghezi, si iti selectezi caracterul, dar cand dai start, nu merge, si ti-l inchide. Baga-ti si tu AVG2013, un antivirus bun, nu ai lag pe metin, nu se blocheaza. Incearca, funda daca te-am ajutat... Bye!

| EoAl3x a răspuns:

Schimbati Wndous Xp Sp3

| dragoswwe a răspuns:

Salut!
Ar putea fi din cauza ca ai instalat un Antivirus in ultima perioada daca da dezactiveazal nu te va mai scoatewinking si daca nu mg nici asa dezactiveaza si firewall-u.
Funda daca te-am ajutat!tongue
Pa!