| Amphetamine98 a întrebat:

Deci cand intru in cs 1.6 si bag jocu' la bara, cand intru inapoi in el mi se vede negru tot dar se aude meniul cand dau prin el. am windows xp dar pana acum mi'a mers. si joc pe d3d 1024 x 768. nu stiu ce sa'i fac. dau fundita pt raspunsul corect :*

5 răspunsuri:
| singuraticul90 a răspuns:

Reinstaleaza directx-ul

| Amphetamine98 explică:

O sa incerc acum

| Amphetamine98 explică:

Tot asa face.

| Amphetamine98 explică:

Nu imi merge pe opengl de la placa video, nu are treaba, pana acum nu l'am avut pe opengl am jucat pe d3d si a mers.

| ivangorobet a răspuns:

Nu trebuie sa reinstalezi nimic ma frate. te duci in optiuni si in loc de d3d trebuie sa joci cu opengl si o sa vezi ca o sa mearga.(funda?)