| xhaxor a întrebat:

Deci eram azi pe un server de counter strike source, scor 60-14 pe awp_india si mi-am luat ban pe motiv de wallhack 24 de ore+ ca joc de pe steam. Adminul zicea ca merg codurile si pe steam, dar eu nu aveam cod.
Ce sa ma fac cu adminii astia buti ca ma dispera, sunt jucator profesional, joc de 4-5 ani css si sunt satul de coduri care le mai foloseam odata la inceput cand nici nu aveam steam.

4 răspunsuri:
| username a răspuns:

Sunt coduri se pe sTEAM, chiar mai multe decat non-steam, mai ales la source.
Dupe pe forum si fa cerere unban, mai ales ca fara ss/demo nu iti poate da ban. Nu are dovezi, nu iti da ban ca "asa vrea muschiul lui".
Poti sa il reclami pentru asa ceva. Du-te la ei pe forum si faci cerere unban si dupa ce iti scoate banu faci si reclamatie.

| firulescudenisdenis719 a răspuns:

Du-te pe forumul serverului si fa o cerere unban.

| firulescudenisdenis719 a răspuns:

Si spune-le ca au facut o greseala, (BAN Gresit)

| simplu94 a răspuns:

Steam_wall_v2_8_rar laughing
de exemplu