| TheDubstepGirl a întrebat:

Deci, eu am intrat pe un film horror, si ma cearta parintii daca vad.Eu am sters din istoric)Google Chrome, dar am auzit ca se stocheaza in calculator, undeva. Unde intru ca sa sterg linkul?

Răspuns Câştigător
| Rares_Botis_1980 a răspuns:

Eu nu am auzit sa se stocheze in calculator dupa ce stergi istoricul... Si eu folosesc Google Chrome de ceva timp si nu am gasit niciun folder cu linkuri sau ceva. Deci n-ai de ce sa iti faci griji. Funda? big grin

1 răspuns:
| Andrew2001 a răspuns:

Pai nu poti ca trebuie sa stergi tot din el cu un program nu stiu care si nu e intr-un folder document text sau ceva de genu deci nu poti ca poate strici ceva la pc.