| Eu500 a întrebat:

Deci eu as vrea sa intru cu doua conturi de samp diferite pe un servar dar in acelasi timp am luat programul sandboxie am intrat mai intai pe primul adica pe care ma joc eu si dupaa am vrut sa mai intru pe alt cont a doua oara cu programul sandboxie m-am dus pe icoita de la samp am dat click dreapta si am dat run sandboxed si nu mi se deschide samp mi se deschide gta san andreas normal dar prezicez ca primul mi s-a deschiz iar al doilea nu mi s-a deschis mi s-a deschiz jocul normal a doua oara ce sa fac? va rog ajutati-ma

2 răspunsuri:
| Eu500 explică:

Dar tu de unde sti 100 la 100

| botz123 a răspuns:

Pai nu ai nevoie de nici un progam trebuie sa faci 2 partitii la hard da ca sti? cum dupa aia intri pe amandoua merge 100%100 garantez intreabai pe cei de pe TPU cum se fac partitiile eu nu stiu mie mi-a facut alt cineva