| NGNF a întrebat:

Deci inainte se schimbe metinu asa (stiti e un nou starter sau cum se numeste) imi mergea bine metinu (cateodata mi se restarta la 1-2 ore daca deschideam 2 metinuri.Ieri am vrut sa intru in metin am intrat dau pe lume si ch si cand dau ok se blocheaza doar mouse-ul mai merge in rest nimic si nu doar asta e problema daca restartez pc de la buton (ca altfel nu merge) cand il deschid din nou sta negru si trebuie sa-l las vreo 20-30 min, (timp in care sta inchis) nu inteleg nu e de la windows poate am si niste virusi ca n-am avut antivirus vreo 3-4 luni si mi-am luat unu si nu stiu cum sa scot virusi si da... cre ca am ceva virusi pe acolo. Si eu cred ca este de la virusi dar cine stie.

2.Stie cineva unde pot citi manga pe un site in romana (aia cu vampire knight)

3.Stie cineva un site in care pot sa vizionez Slayers sezonul 5 (adica nu ala Evolution-R urmatorul sezon stiti, ca la americani deja este)

2 răspunsuri:
| EoAl3x a răspuns:

Pentru metin2 iti trebuie bagat alt windous, cel mai recomandat este 7 sau Xp Sp3, si net framework 4 sau 4.5

| NGNF explică:

Dar de ce asa dintr-o data? inainte imi mergea cu windows xp (asta care il am acum) a si nu e doar cu metinu chiar cred ca e un virus pentru ca peste vreo 2 zile am incercat sa intru pe net si se bloca dupa vreo 5 sec si la fel e la multe chesti (poate si la my computer nu stiu)