| AdyLupul a întrebat:

Deci.intreabrea mea este : Sa ma apuc de NFS World sau Counter Strike 1.6? Vreau sa ma apuc de unul pentru performanta cum s-ar zice, adica sa devin cat mai bun cu putinta! Sutn constient doar ca cs e cam "dus", deja mia-u luat-o multi inainte.la nfs World e cv mai bine, am inceput in forta starpind multi romani laughing.am potential! Si totusi creierul meu asta ingust nu ma ajuta sa fac o alegere...CS joaca prietenii si vor sa joc si eu, dar nfs nu joaca nimeni din cati stiu in schimb sunt mai bun! Ce ar fi de viitor, ce merita jucat...nu sa ma trezesc la un moment dat ca am jucat DEGEABA.cred k intelegeti.primu raspuns BUN >= funda!

1 răspuns:
| Krosom a răspuns:

NFS fiindca Cs are de asemenea o grafica mai sicananta iar Nfs e gen most wanted. 2012 doar ca e on-line dar e f greu sa faci bani si masini si eu pe Crysis on-line eram pe locu 1 pe servere de shooter nu stiu cum a avansat asa tare CS