| myself a întrebat:

Deci joc metin2 ro marog...acum cu hack de la slait sunt sigur ca multi iti stiti dar de cand sa facut v 1.8.8 fac tot cum trebuie injectez dar cand sa porneasca mt imi zice inca ca nu am ultima versiune straight face ce e de facut ?

1 răspuns:
| FCSB24 a răspuns:

Poate a aparut o alta versiune mai noua, incearca sa intri pe site official al hack-ului si sa te uiti care este cea mai noua versiune big grin si o downloadezi big grin