| Patyy12343 a întrebat:

Deci vreau sa descarc metin2ro..si: am win xp si un pc mai slab credeti ca ar merge sau mai mult as strica calculatorul?
Dau funda raspunsului cu ceva explicatii!

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu iti zic ca ar trebui sa mearga.Nu are de ce sa nu mearga iar la calculator nu i-ar face nimic.Si instaleaza-l in D/Deposit pentru ca daca il instalezi in C se duce otu ed rapa

| MihaiGe a răspuns:

Metin2 este un joc cu playeri conectati la internet, gândeste-te tu deoarece fiecare jucator de pe un server consuma din calculatorul tau cam 2 mb pe ora, asa ca daca ai un calculator mai slab nu ar trebui sa te joci 24/24.
Bafta!

| MihaiGe a răspuns:

Mb ram!
Iti consuma mult.
Bafta!