| Danyel_5217 a întrebat:

Deci vreau sa stiu ce jocuri mai faine imi merg (imi merge call of duty modern warfare 3 perfect) si am procesor Intel premium cpu p 6000 1.87 ghz (2 cpu) windows 7 pe 32 de biti, am placa video Intel hd graphics de 1 gb si mentionez ca am laptop (HP g62) big grin Fundaaa

Răspuns Câştigător
| LyonSsS a răspuns:

Www.ggames.ro o lista de jocuri mare, pe un blog de jocuri in limba romana si la fiecare review gasesti cerinte de sitem. Foarte usor vezi daca iti merge. Dar da, cum zice si alice ar fi fost bine sa iti pui W7 pe 64 de biti.

1 răspuns:
Răspuns utilizator avertizat