| Descopera a întrebat:

Destiny este un nou titlu anuntat de Activision Blizzard si Bungie Studios, care a fost anuntat pentru PlayStation 3, PlayStation 4 si Xbox 360. Plasat in viitorul indepartat, jocul ii va pune pe gameri in postura de a fi aparatorii ultimului oras de pe Pamant.

http://www.start-jocuri.ro/destiny/

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

O porcarie numai online merge si nici nu e asa de bun in modul de campanie. In 2 luni pe 17 noiembrie gta v pentru ps4 si xbo va fi regele jocurilor pe pamant si toata lumea va innebuni cu el

| anonim_4396 a răspuns (pentru mgtow):

App. abia astept sa iasa pentru pc sa bag moduri in el laughing. pacat ca abia in vara iese pentru pc sad

| mgtow a răspuns (pentru anonim_4396):

Pe 27 ianuarie

| anonim_4396 a răspuns (pentru mgtow):

Puteam sa jur ca am citit undeva ca in vara iese. laughing si mai bine asa

| mgtow a răspuns (pentru anonim_4396):

Ziceam de gta v

| anonim_4396 a răspuns (pentru mgtow):

Am inteles prietene, de ala ziceam si eu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu am jucat dar nu a fost ce au zis ei ca va fi, gen w dogs. a facut lumea sa creada ca va vindeca "cancerul dar tot nu e cine stie ce, COD combinat cu Halo, nimic nou, nimic "fresh". dar prostii il venereaza, trebuie sa fie si din aia.