| maada18 a întrebat:

Din pacate si acel cont de lady popular s-a dat. Dar nu va temeti, cine mai vrea cont mai am ce sa va dau.Acum este tot un cont de level 3, nu prea am intrat de aceea are zile mai multe de joc, hainele sunt foarte frumoase ca si domnisoara binenteles daca doriti ma puteti contacta la adresa de messenger you.madi.

1 răspuns:
| KoreaJapan a răspuns:

Am avut si eu cont pe lady popular. nivel 3. Dar doar o zi, ca saraca de mine a uitat ce nume de utilizator a pus laughinglaughinglaughing Dar o facusem frumoasa foc cryingcryingcrying