| Ingeras_9644 a întrebat:

Doamne la intrebarile despre codurile de ow(ourworld) ati dat siteuri cu, coduri de acu nu stiu cat timp mai puneti si voi coduri...sau citit mai binehappy
ACUM intreb eu no talking unde gasesc coduri de toolbar activate? si de luna corespunzatoare.hee hee funda [sa speram]batting eyelashes

Răspuns Câştigător
| XLilSmileX a răspuns:

Www.ourgemcodes.com
Updateaza site-ul mereu...
Daca bagi codul lunar de iunie s-ar putea sa zica ca e expirat pentru ca eu de i iun l-am bagat pe un cont si apoi peste catea zile am vrut sa intru pe celalalte conturi si imi zicea ca a expirat... in fine :)