| Minculescu_Andrei_1995 a întrebat:

Dupa ce imi cumpar un cont de MC Premium (Minecraft Premium) imi pastreaza datele gen nr de card si chestii pt ca folosesc cardul unei prietene si ea vrea sa nu iau nr de card si CVC (nu stiu exact cum se numeste)?

Răspuns Câştigător
| LanGooP a răspuns:

Nu cred ca ti le-ar pastra... De ce sa le pastreze? Iti iau doar banii pe joc si atata tot. Daca iau mai multi bani pentru joc, o sa raspunda pentru faptele lor daca ii dai la politie happy Dar normal nu ar trebui sa iti pastreze aceste date deoarece nu au voie. Daca este nevoie sa le pastreze, aceasta se va face doar daca mai vrei sa cumperi un alt cont de minecrat, dar in rest nu.

Sper ca te-am ajutatwinking

1 răspuns:
| ditalas a răspuns:

Time to upgrade my Minecraft to online multiplayer status thanks to http://freeminecraft.cc :D