| vlad2011 a întrebat:

E bun acest laptop pentru jocuri gen GTA 4, CRYSIS 2 http://www.evomag.ro/......65681.html Desigur pun Winodows XP sau 7. Dau funda. Mi l-am comandat deja

4 răspunsuri:
| Ecea a răspuns:

Da e chiar foarte bun in comparatie calitate/pret este mai mult decat acceptabil.
O sa iti mearga mai toate jocurile.

| TheNakedRussianThatFoundYouOnTheStreet a răspuns:

Alienware e cel mai bun pentru gaming

| dangerX a răspuns:

Da, e bun, acea placa video e cea mai buna pentru jocuri (vorbind de laptop-uri), iti vor merge GTA 4 pe High probabil si Crysis 2 pe Medium sau High.

| aTi a răspuns:

O sa iti mearga toate jocurile care sunt aparute pana acum! Dar intr-un an 2 jocurile aparute cred ca o sa iti mearga la low...Eu zic sa iei ceva mai bun uite de exemplu ultimul laptop de la ASUS este bestial l-am incercat si este scula de scula sau acel laptop mi se pare ca tot de la Asus care este special pentru jocuri. Sper ca te-am ajutat.NUUUUUU pune 7 este o mare porcarie inca are foarte multe drivere in teste...o sa ai nevoie de niste drivere care pentru xp sunt dar pentru 7 inca nu au aparut