| lory_6999 a întrebat:

E buna placa video a acestui calculator (pentru gaming)? LINK :http://www.altex.ro/......ddr3-linux

3 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

E foarte slaba. Pentru net, filme, jocuri de pe FB si CS e buna, dar nu pentru jocuri serioase.

| SpikeSpigel a răspuns:

E bun. Doar ca 6 GB rami de 1333 MHZ nu sunt prea buni. In rest e ok. Placa video e decenta. procesorul la fel. Eu zic ca merita cumparat, dar sa nu te astepti sa duci orice joc la maxim. Poate duci BattleField 4 pe medium, dar mai mult nu prea cred.

| BogdanBody a răspuns:

Da si eu am aproape la fel si merge foarte bine pe orice