| cosminboy12 a întrebat:

E normal sa mi se blocheze gta vice city in timp ce ma joc?

3 răspunsuri:
| InnocentSίn a răspuns:

Buna!
E normal..si mie mi se intampla nu inseamna ca are virusi eu am anti si nu imi detecteaza nimic.Nu cred ca e de asta..probabil PC-ul tau merge mai greu si de aceea.winking
Pentru orice eventualitate instaliaza-ti un antivirus cum ar fi :
+ Avira
+ Avast
+ Bitdefender free (exista o versiune free la ei pe site)
+ Comodo Antivirus + Firewall
+ AVG
Bafta! :*

| Andrey3oo7 a răspuns:

Nu. Daca se blocheaza. Cred ca ai virusi. Daca l-ai luat de pe net, probabil fara sa stii(am patit si eu)ai instalat si alte programe fara sa stii.Incearca sa devirusezi PC-u si poate o sa mearga

| Ionut_Catineanu_1975 a răspuns:

Nu stiu nici eu
si mie mi se bloceaza si nu a ce face spuneti-mi posibilitati in afara sa instalez antivirusi