| anonim_4396 a întrebat:

E o intrebare stupida pentru unii: Unde ma loghez cu un cont de steam pentru CS? Si la ce imi trebuie?
P. S. Stiu ca trebuie sa il cumpar

3 răspunsuri:
| AndreiP98 a răspuns:

Poi ca sa poti sa intri pe anumite servere bune si parca ceva anti-cheat.

| Seduction a răspuns:

Eu n-am inteles vrei sa iti cumperi 1 licenta de cs pe steam?happy

| Seduction a răspuns:

Daca ai steam ca si mine poti juca pe playzeek.com
Bine ai venit pe PlayZeek!
PlayZeek este o comunitate fantastică, unde te poţi juca online.
Pe serverele noastre vei beneficia de statistici deosebite, medalii, un sistem integrat de comunicare audio și multe altele.
Playzeek are acum peste 300.000 de jucători. În fiecare zi sunt peste 1800 de meciuri între echipe în diverse competiţii şi gathere. 20% din jucătorii suedezi joacă pe serverele noastre.
ÎNREGISTREAZĂ-TE!
Servere cu ranking, statistici şi VOIP integrat
Ranking al Experienței cu misiuni și medalii.
Listă de prieteni, cu discuţii, VOIP şi mail
Propriul profil cu imagini si blog
Competiţii zilnice cu premii interesante
Forumuri populare
Anticheat avansat