| SoXiL a întrebat:

Este adevarat ca site-ul de la metin2 mage se redeschide pe 1 august?

Răspuns Câştigător
| Robery a răspuns:

Da, eu am si cont lv 250 toate itm max lv tot ce vr : d Il vand sau il dau pe alt cv big grin Funda?

| SoXiL explică (pentru Robery):

Scuze, vreau sa cresc eu, doar am vrut sa vad daca se deschide pe 1 august big grin

| Robery a răspuns (pentru SoXiL):

Ok

| Robery a răspuns (pentru Robery):

Mss pentru funda

| SoXiL explică (pentru Robery):

Da esti 100% sigur ca se redechide pe 1 august?

| Robery a răspuns (pentru SoXiL):

DA 100 %

| SoXiL explică (pentru Robery):

Imi dai site de la metin trg?

| SoXiL explică (pentru Robery):

Da la ce ora se deschide?

| Robery a răspuns (pentru SoXiL):

Nu stiu nu use mai inide

| SoXiL explică (pentru Robery):

Nu am inteles scz...Nu se mai dechide sau nu se mai inchide? rasp trg ca is disperat dupa metinu asta tongue

| Visinata a răspuns (pentru Robery):

Www.metin2mage.com asta e site`u;]], ca nu e facut de un roman ca sa fie ".ro"

| SoXiL explică (pentru Visinata):

Ok mersi da cand se redeschide?

| Robery a răspuns (pentru SoXiL):

Ma sal, dar inca nu sa redeskis mage? ca gmul mi-a zis cal redeskide, e cel mai bun prt meu si a zis cal redeskide azi

| Robery a răspuns (pentru Robery):

Visinata, mt e roman gm e roman asa ca taci

| alexMetin2Profesionist a răspuns (pentru Robery):

Frate Suceava esti prost nu se redeschide azi l-am intrebat pe varamiu acum si mi-a zis ca azi trebuia sa se redeshida. da se redeschide maine.

| Robery a răspuns (pentru alexMetin2Profesionist):

Ce profesionist laughing tiai pus si numele t u asa happy ) are 0 funde si e profesionist laughing)))))))))))))))999999 Se redeskide azi sau pe 2 pleca

| Visinata a răspuns (pentru Robery):

Maii desteptule, dc este atunci ma sv`u in franceza, clientul in franceza? site`u in farnceza? forumul in franceza? Doar un GM roman, nu admin;], inca un sv in francezaoh go on? sunt fparte multi romani pentru ca 1 la mana e international si 2 la mana in Romania se joaca cel mai mult metin2;].

| Robery a răspuns (pentru Visinata):

Se vede ca esti copil mik de 14 15 ani rolling on the floor

| Visinata a răspuns (pentru Robery):

Da ma nebunule, sunt mica la 15 ani=]]]]. Da` la cati ani vrei sa ma joc mt; o? la 30=]]]? dneoh go on.

| alex_5744 a răspuns (pentru Visinata):

Mai da la ce ora se de schide visinata!

| Visinata a răspuns (pentru alex_5744):

Nu stiu alexstraight face. Si eu incerc de cateva zile sa aflu cand si la ce ora. Acm mai nou a zis alexmt2profesionist ca cica maine, dar acum ce`o fi o fi.

| Seby998 a răspuns (pentru Robery):

Nu e asta site-ul e www.metin2mage.com dar ink nu mere

| Robery a răspuns (pentru Seby998):

Visinata e un prost.=

| Visinata a răspuns (pentru Robery):

Sunt fata dobitocule; o. Si dc ma rog sunt proasta=]]? Pt ca incerc sa ajut niste persoane cat de cat, cum pot eubatting eyelashes? Mai masoara`ti cuvintele si numai jigni fara sa gandestihappy.

| Robery a răspuns (pentru Visinata):

laughing

| Sendy24 a răspuns (pentru Robery):

Buna Robery vreau eu contul de 250.

| Parliteanu_Cristi_1996 a răspuns (pentru Robery):

Mai mt2 2 mage nu se mai deschide niciodata!

| Robery a răspuns (pentru Parliteanu_Cristi_1996):

Da. dda nu stiu ce are mt
am lucrat la el l. da pff

| Robery a răspuns (pentru Robery):

Eu joc blacknight e super

| Tagan a răspuns (pentru Robery):

Da si mie site-ul

| Miclea_Stefan_1991 a răspuns (pentru Robery):

Uitati-va toti asta e siteeeeee http://asinisworld-online.com/

| Sarcasticschizofreniqblackneko_Pshihodelic_1992 a răspuns (pentru Visinata):

Nu merge saitu frate

65 răspunsuri:
| AmYnAaa a răspuns:

Asta e mage si-a schimbat numele ---> http://metin2mage.fr/

| Golan_Mic_Un_1989 a răspuns:

Am cont de 250 ful itm seturi, set universal am cate o arma pentru fiecare player armura la fel. am pietre +9 nu ma bate nimeni dp sv. numele meu NebunDeMic

| SoXiL explică (pentru Golan_Mic_Un_1989):

Da si mie site de unde pot sa imi fac cont plz? ca am intrat pe www.metin2mage.com si ma redirectionat la www.metin2mage.net si de acolo dau la site si nu se intimpla nimic :D

| Golan_Mic_Un_1989 a răspuns (pentru SoXiL):

Metin2 mage nu mai merge din pacate sad

| Stefyyzxx a răspuns (pentru Golan_Mic_Un_1989):

Tin minte ca team batutlaughing)
Numele meu era:Stefyyzxx

| Golan_Mic_Un_1989 a răspuns (pentru Stefyyzxx):

In ce lume? o_O

| 10NUTZU a răspuns:

Nu!

| Alexandru80 a răspuns:

O sa se deskida cand o sa faca plopul pere ..intrati pe failonlinewinking

| SangeroS a răspuns (pentru Alexandru80):

Man da-mi siteu atunci

| Unicatul a răspuns:

Asa,ca sa va lamuresc pe toti! Metin2mage sa redeschis sub numele metin2magnetic.site este acesta www.metin2mage.fr/site! soxil noi 2 am mai lucrat aman2 si sti ca nu mint! bafta baiaeti si spor la lv
;)

| mariojmecheru2004 a răspuns:

Eu cred ca toti sunteti prosti cel mai tare mt2 este tdl si mt2 blackmamba sau mai bine spus acum este finalcut3 prostilor si tu fata dobitoaca

| dustyzzz99 a răspuns:

Din pacate nu este adevarat!

| Crystysensiseviorom a răspuns:

SALUT dati si mie site plz :ptongue

| Seby998 a răspuns:

Cred ca pe 2 august (sper)

| Smecheru20002000 a răspuns:

Http://www.metin2mage.fr/international/index.php siteul de la mage adevarat e deschis

| SangeroS a răspuns:

Da man pe 1 decembrie e on

| Dan3D a răspuns:

Ma s-a deschis siteul pe numele asinisworld insa pe 26 sau 25 februarie s-a inchis. Acum cred ca e inchis si mage si asinisworld asa ca daca aflati daca e sau nu deschis unu din astea sau altu (daca face iar alt nume) scrieti ca vreau disperat sa joc metinu asta!

| fabiiivodka99 a răspuns:

Nu

| MessyVasy a răspuns:

Mage nu se va mai deschide dar sa deschid Ultima-online e tot la fel rate 1000 site : http://ultimaonline.olympe.in/

| Cristian_Porutiu_1997 a răspuns:

Nu, nu este adevarat Metin2Mage este deschis ^_^ uite site-ul :))
http://www.metin2mage.fr/international/ stergei funda aluia

| alex_5744 a răspuns:

Suceava2010 sau altcineva care stie cand se deschide, la ce ora!

| alex_5744 a răspuns:

La ce ora spuneti pls!

| Miclea_Stefan_1991 a răspuns:

Soxil nu se deschide pe 1 august ca se deschide pe 1 ianuarie
iar acum e on
iti dau eu siteu? da dai funda k?

| NarutoGaming a răspuns:

Nu

| Stoica_Marius_1975 a răspuns:

Ma nu s-a deschis ce dq

| Mihai_Raus_1995 a răspuns:

Frate da si mie site-ul de unde descarc sau de unde fac cont

| Cercelan_Andrei_1997 a răspuns:

Fratilor habar n-aveti sa cautati :)) :)) =))
Uitati aici site: http://www.metin2mage.fr/international/ si apropo chiar sunteti grei de cap;) fara suparare P.S invatati sa scrieti si dupa aia veniti si vorbiti online... :-w

| Dan3D a răspuns (pentru Cercelan_Andrei_1997):

Ai dreptate insa cand sa dau sa descarc nu-mi merge pagina zice cava cu 404 not found

| Iftene_Cristian_1997 a răspuns:

De **** nasol sa nu va apucati GM e prost rau nu face nici o dat si are 11 ani mai binevotatima pe mine pe metin2x

| Maidanez a răspuns:

Este adevarat 1 august se deschide

| Rostas07Catalin07NeeDee07 a răspuns:

Deci s-a deschis sau nu?

| Xrares70 a răspuns:

Mai sunt 5 luni pana in august esti sigur case deschide pe 1 august