| Anteiku a întrebat:

Este bun acest Pc? gen pe minecraft cate frame-uri asi prinde. Sau daca merge gta, warframe butterfly. Sistem Desktop Serioux Action V11 cu procesor Intel® Pentium™ Dual Core G3220 3.0GHz Haswell, 4GB RAM, 1TB HDD, NVIDIA GT 730 2GB

1 răspuns:
| Jipa95 a răspuns:

Nu este bun. Carcasa, sursa si daca nu si placa de baza sunt petarde. Fa-ti-l pe bucati, cea mai buna configuratie pana in 1500 lei este asta : http://www.pcgarage.ro/vizualizare-wishlist/1089387/
Sursa de calitate, placa video mai buna si o carcasa ok.