| ClaudiuStar a întrebat:

Este bun laptop-ul asta pentru jocuri?( in mare..sa mearga jocurile mai noi) http://www.flanco.ro/......e-dos.html
are 4 gb ram
hdd 500 gb
Intel core i3 4005U 1, 7 ghZ
nVIDIA geforge 820m 2 gb dedicata?

5 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Nope, e un laptop foarte misto pentru net/office si filme, tine bateria mult, nu se incalzeste tare, insa daca discutam de jocuri de prin 2005 incoace... e un mare rahat.

| MskDesign a răspuns:

Laptop-urile nu sunt pentru jocuri.

| TheNiGhTCoReLV a răspuns:

Nu e, daca vrei unu pentru jocuri noi iti recomand un i5 si placa video MSI GeForce GTX 650 (placa la un pret mai mic) dar daca ai buget merge perfect si GTX 770

| VladyXR a răspuns (pentru TheNiGhTCoReLV):

Tu ai habar ce porcarii zici acum? "DACA NU STII A CITI" ce a zis el, te rog nu comenta, tu nu vezi ca e laptop? Unde vezi tu msi geforce gtx 650 la laptop dar 770?

| Roby072 a răspuns:

Nu e prea indicat pentru astfel de jocuri...