| Bogdan_Carp_1999 a întrebat:

Este buna o unitate cu procesor Intel i5 3,02 ghz, placa video nVIDIA dedicata de 1gb si 6 gb ram pentru. Jocuri?

2 răspunsuri:
| CoL00SaL a răspuns:

Da e bun procesorul si placa video dar nu stiu ce tip de memori are ddr2, ddr3?

| Marius_Dumitru_1994 a răspuns:

Da este happy dar acum depinde de placa video ce DDR este si frecventa la ram happy dar din ce mi-ai spus e foarte ok happy joci jocurile la High-Maxim dar posibil si foarte rar sa ai probleme cu umbrele happy. Bafta! happy