| VaMPIreLEmonADe a întrebat:

Este site-ul buygames.ro de incredere?

Vreau neaparat sa imi cumpar un joc ( crisis core~psp) dar nu l-am gasit pe nicaieri, iar unde l-am gasit era stoc epuizat. Site-ul asta nu l-am mai folosit niciodata, astfel ca nu sunt foarte sigura legat de legitimitatea lui. puteti sa imi spuneti, din experiente personale, daca este sigur sa comand de pe el?

apreciez mult! ~si dau funda, daca ma prind cum~

Răspuns Câştigător
| GabiDumitrescu a răspuns:

@Daniels23: Inainte sa maninci ciuperci, arunca un ochi pe site-ul de care e vorba. In cazul de fata, e un site serios care se afla pe piata de mai bine de 5 ani.
@VaMPIreLEmonADe: Poti apela la ei cu incredere, dar merita sa arunci o privire si pe amazon sau ebay, posibil sa gasesti la preturi foarte (mai) bune acolo. Spor la cumparaturi!

1 răspuns:
| Daniels23 a răspuns:

Te-as sfatui sa nu cumperi de pe site-urile fantoma (azi apar, maine dispar) deoarece e posibil sa te uiti cu ochii in soare.Am patit-o de mi de ori cu site-urile acestea fantoma si am luat o teapa de 30 de euro.

Foloseste cu incredere www.pcgarage.ro,au si jocuri acolo pentru orice dispozitiv.
Sunt seriosi baietii.