| doggie a întrebat:

Este vreun joc gen fifa cand joci in manager mode (sa iti faci tu echipa de mica.mare.si sa joci tu cu ea) dar nu gen fifa online 2 ca e prea usor , adica exact ca in fifa manager.sa nu aibe mai multi acelasi jucator big grin cam pretentios dar in fine stii sau nu?
Saaaau. orice joc multyplayer jucat din pc dar nu rpg big grin

1 răspuns:
| andreibos46 a răspuns:

Ai putea descarca fifa 2007. 09, 10, 11, 12, 13 toate acestea au asa ceva dar nu toate sunt free. fifa 2013 e un joc dintre cele mai reusite si iti recomand sa il descarci.