| OoXxFrEsHxXoO a întrebat:

Eu am niste chakrame in metin2 dinamik (Devil Wing Chakram+9) care arata asa:
Attack Value 220 - 229
Attack Speed +26%
Averange Demage -9%
Skill Damage 8%
10% Chance of critical Hits
Life Energy +8
Strong against Half Humans +10%
+pietre anti warrior, anti ninja si anti sura.
Niste chakrmale foarte bune cum arata?

3 răspunsuri:
| ŦąñťäsÿĶïŝš a răspuns:

Varza

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai Pentru pvp ar fi bune cu paguba competentei dexteritate si pietre de pvp (war, sura, ninja) paguba competentei ar fi bine daca ar fi 15+ /de crescut adica pvm pietre (monstrilor, critica, patrunzatoare) si paguba competentei

| katashop97 a răspuns:

Ar fi bune sa aive 8 la suta otrava adica poison, 12 dexteritate, 10 critika si in rest ce ai bulan de preferat patrunzatoare, str etc Funda plzzz