| MaNDwN a întrebat:

Eu am windows 7 home premium. am gasit un program aici cica ´´windows anytime update ´´ ce face programul asta? ca la amomentdat imi cerea ceva serial. mie mi s-a spus ca am licenta de la windows bagata in laptop. 1. Ce e cu programul ala? ce face el? 2. Unde imi gasesc licenta de la windows?

1 răspuns:
| Deiiuu03 a răspuns:

Iti putin face Update la windows, de exemplu de la home premium la windows 7 professional, apoi la Ultimate. big grin