| Karabatic a întrebat:

Eu nu prea am jucat multe jocuri, iar daca jucam nu jucam mult timp fiindca ma plictiseam.Acum vreau sa joc din nou niste jocuri,dar niste jocuri mai slabute,mai vechi,pe care le jucam cand eram mic,dar am uitat cum sunt,chiar daca jocurile sunt jucate si azi.
Eu vreau sa va rog sa imi descrieti umatoarele jocuri:GTA San Andreas,FIFA(nu conteaza care), Metin2

1 răspuns:
| alinusugb a răspuns:

Eu teasi sfatui sa incerci transformice heromine si nanomice. Dar despre descrierea ca gt san andreas il ma si eu asa descrierea este ca este un joc frumos de strategie asa la fifa este un joc frumos cu footbal dar este greu asa si la metin 2 l-am jucat si eu am lvl 100 pe el la descriere zic ca e de strategie si este un joc foarte frumos