| Cristian2003 a întrebat:

Eu pe laptop-ul meu pe Minecraft am un cont non premium cu care ma joc pe play.minecraft-romania.ro pe sky wars si pe sky wars am 293 de puncte la scor, dar am o problema la Minecraft 1.8+ si imi da crash Minecraft-ul si daca eu imi iau un PC nou si la username scriu numele contului meusi intru pe play.minecraft-romania.ro pe sky wars si joc acolo si castigi mare si de la scorul de 293 de puncte voi face mai mult si s-ar pune trisat daca joc Minecraft Sky Wars pe un PC nou cu un username cu care am jucat pe laptop si am facut 293 de puncte scor pe Sky Wars sau nu s-ar pune trisat prentu ca eu tot cu acelasi username joc si eu singul am muncit sa fac acest scor de 293 de puncte si daca joc cu acelasi username pe un PC nou Minecraft Sky Wars nu s-ar pune trisat deoarece eu imi continui munca si imi fac scorul de 293 mai mare pe un alt PC! Ce spuneti!

2 răspunsuri:
| Plaveti_Nicolas_1990 a răspuns:

Nui trisat. Daca nu te poti juca pe laptop asta e.Iti ei un PC si tr joci acolo.Pana la urma urmei tot tu ai facut scorul