| TheBlueDragon a întrebat:

Euro Truck Simulator2 ar merge pe http://www.emag.ro/......E9Q4KBBBM/

2 răspunsuri:
| TheBlueDragon explică:

Http://www.emag.ro/......ELR2KBBBM/ dar cu un laptop mai ieftin?

| termopile480 a răspuns:

Http://www.emag.ro/laptop-hp-pavilion-sleekbook-15-b001s q-cu-procesor-Intel-174-core-small-sup-tm-sup-small-i3-3 217u-1-80ghz-ivy-bridge-4gb-750gb-nVIDIA-geforce-gt-630m -1gb-freedos-red-c6t21ea/pd/E9Q4KBBBM/? pe laptopul ala merg 80 % din jocurile de anul asta si ce apare la anul