| crisstyanito a întrebat:

Exista ceva program cu care pot face poze intr-un joc?
dau funda!

Răspuns Câştigător
| DaDuSH a răspuns:

Da, exista o gramada. Eu folosesc Bandicam pentru filmat sau facut poze in jocuri. Unele jocuri au ele o anumita tasta pentru a face un screenshot in ele.
O alta solutie ar fi sa apesi Print Screen si dupa sa te duci in Paint Ctrl+V si dupa salvezi poza, sau daca vrei sa o trimiti cuiva de exemplu pe skype, doar dai Ctrl+V pe skype. Metoda asta nu e prea buna pentru ca nu merge pe toate jocurile din cate am observat, pe unele poza este neagra, iar pe altele face poza la desktop.

3 răspunsuri:
| Mariuss32 a răspuns:

Fraps, cu el faci poze si daca vrei si filmezi. E usor de umblat pe el. Ti-l recomand, daca nu PhotoScape.

| GigiMD a răspuns:

Ctrl + print apoi dai paste in vreau editor photo sau ai nevoie de vreun screenshoter http://www.google.ro/......http?/cse

| ninacool a răspuns:

Nu exixta! dar eu decupez imaginile din joc,,, iese exact ca fotografia,,, dai la Start in stanga jos,, acolo iti arata instrument de decupare,, si dai clik pe el si decupezi ce vrei tu. Funda? :*