| MihaiRO a întrebat:

Exista cumva vreun hack pentru grepolis daca da spuneti si mie va rogbig grin!

2 răspunsuri:
| ILied a răspuns:

Uite! Nu mai joaca nimeni fara un hack, un cod ceva. Ce a ajuns lumea, si de la ce a pornit. Nici macar la un joc de logica nu poti sa trisezi? Si nu stiu niciunul happy

| Andreeaa_Andreea_1996 a răspuns:

Http://www.filehost.ro/29206405/GrepolisUltimateBot_exe_rar/

Ultimul update la un bot de grepolis.
Ataca la secunda care este programat, poti pune 100 de atacuri si le va pune in aceeasi secunda.
Culege singur satele de tarani.
Are si optiune sa pui 10 cladiri la constructie si cand termina adauga noua constructie singur mai bun decat premium.
+alaram cand esti atacat ce poate fi conectata cu o aplicatie la telefon si va suna telefonul cand ai atacuri in felu asta poti fi pe faza oriunde te-ai afla.