| AtosMoonshadow a întrebat:

Exista o limita de memorie care poate fi folosita pe un site?
Daca da, care este aceea?

Răspuns Câştigător
| AlinKun a răspuns:

Detaliaza, limita in ce sens?
Un site are un anumit spatiu la dispozitie in functie de serverul care-l gazduieste.
De obicei, un site cu stiri/review-uri si alte de-astea nu necesita un server cu spatiu de stocare foarte mare, ci un server capabil din punct de vedere al performantei si o buna retea de internet. Site-urile de streaming video [gen youtube] necesita mult spatiu de stocare, sute si mii de giga, peta, etc

| AtosMoonshadow explică (pentru AlinKun):

Ata aveam nevoie sa stiu, merci mult!

1 răspuns: