| ThePlayer a întrebat:

Exista vreun mmorpg in care iti poti construi si un oras, sa ai locuitori in el? Adica un tip de mmorpg+ jocuri browser( thewest, travian, ikariam)

Răspuns Câştigător
| GreenB0y a răspuns:

Poi inteleg ca esti fan Ikariam si eu am jucat dar, nu conteaza asta acum... Cea ce conteaza e ca eu nu stiu daca exista vreun MMORPG de genul acesta, dar poti incerca age of mithoology si age of mithology the titans (adica continuarea de la age 1) Acest joc se joaca in propriul pc dar poti juca si online meciuri tip SUPREMACY,DEATH MATCH, LIGHTING, CONQUEST si alte cele...Jocul se poate juca si online cu ajutorul unui program numit GAMERANGER! Mult norocwinking

2 răspunsuri:
| Upz0r3 a răspuns:

Http://ticpoc.ro/travian/ ieri a inceput cel de pe primul loc e admin nu se pune...nu este 3x dar nici 1000x cum sunt altele...este 30X merge suuper. No bugs. Intra daca vreti primi 30 primesc 30 gold moca in curand o sa fie o gramada. Te asteptam.

| cecea a răspuns:

Grepolis.