| RedirecteGameSkill a întrebat:

Fac Redirecte Bune Cs 1.6 Ieftine + Evidenta Ex: [ wWw.GameSKill.Ro/Evidenta/Cs.GameSkill.Ro ] Pretul Redirectelor Este De La 2 Pana La 6 Euro [ COSMOTE ] >-- Primesc Transfer Credit Sau Cartela Valorica! PENTRU INFROMATII ADD : Y! M : [ redirectecs_gameskill ] Multumesc!

2 răspunsuri:
| Ronnix a răspuns:

Redirectele sunt gratuite si pot fi downloadate de pe internet.

| djgomy a răspuns:

Ce redirecte. nici site-ul nu merge daca vrei redirecte uite aici http://gomy.bugs3.com redirecte bune la preturi mici care fac pana la 40 dropuri pe ora + evidenta la alegere 3 tipuri disponibile!