| Alexandru_Safta_1998 a întrebat:

FIFA 14: cum pot seta controalele astfel incat sa merg din sageti?

3 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Din pacate, controlalele la Fifa nu sunt customizabile!

| anonimguy3 a răspuns (pentru Jipa95):

Vai, se vede ca nu ai jucat fifa 14, ca altfel te mai gandeai. rolling on the floor)))

| anonimguy3 a răspuns:

Pai mai intai, iti setezi controalele doar pe tastatura, nu pe tastatura si mouse (nu am mai pomenit sa joci fifa cu mouse doamne EA), si dupa o sa iti scrie acolo cv cu directiile (numai stiu cum se zicea nu m-am mai jucat fifa 14 de vreo 7 luni) si setezi acolo.