| ValentinElTPU a întrebat:

Fifa combinatii butoane si jmecheroase...
cum ar fi a+d. sau shift+up... chestii de dribling sau pressing
cele mai multe si bune funda!

1 răspuns:
| buffa a răspuns:

Pentru care fifa anume?
uite la 07:
Secretele ale controlului

Pounding
D
Ardere normală în mișcare. Pentru a realiza mai bine după transmiterea mingea.
Z + D
Lovitură dificil pentru calea montat. Este mult mai dificil de aplicat, cu toate acestea, în cazul în care intră țintă este adesea rezultativen.

Trece și copertine

S
O simpla trecere. Trece puterea și durata acesteia depinde de timp țineți apăsat butonul.
Q + S + Un joc de stenochku cu baldachin
Q + S + S
Redarea în stenochku.

W
Treceți curs. Este convenabil pentru a afișa poziția de fotografiere sau intensifica atacul.
A (pentru jucătorii speciale) Canopy Rabona. Există două condiții de performanță: trebuie să te duci pe partea din care se poate atârna doar un picior slab. Înainte de impact jucătorul a pus piciorul in fata celor slabi. Există 3 artist majore - Messi, Cristiano Ronaldo si John Terry. Ei au de multe ori frunze. Orice combinație nu este, asta este ceea ce tip de impact cu foarfeca - face atunci când zablogarossuditsya.

Q + W
Trece cursul călare. Puterea depinde apăsat butonul. Dacă este folosit cu înțelepciune, puteți afișa jucătorul 1 la 1 cu portarul.

A
Ca de obicei baldachin.

A + A
Camera de jos.

Q + A
Baldachin moale.

Q + WX2
Crucea de pe curs.

Colț și pedeapsa
A
Servi.
D
Lovit sau trece călare.

Săgețile la stânga, la dreapta (presă în termen)
Tweak.

În sus, în jos
Controla forța impactului.

Q + D
Camera de jos.

Q + A
Baldachin moale.

E
Schimbarea de alimentare atacant.

C
Provocarea 2 jucător.

C + D
Bate de-al doilea jucător.

Z + D
Jogging și a lovit de-al doilea jucător.

C + S + D
Inapoi.

Tipuri de conduită

Săgeți
De afaceri, ca de obicei

Q + Săgeți
Control sporit. Folosit pentru a ține mingea.

C + Săgeți
Control maxim. Cel mai eficient truc impotriva calculatorului. Utilizați Dribling multi-viteză pe aripa pentru a efectua reprize deschise.

E + săgeată
Rularea (puțin control). Avem nevoie să se rupă de apărătorii și, să zicem, un pumn puternic.
SHIFT + E + săgețile cu glazură mingea. Aveți nevoie pentru a scăpa în spațiul sau schimba drastic direcția de deplasare.
Redarea în defensivă
Apăsarea D.
Q + D presiune dual.

A
Aborda.

Trucuri și fishechki:

SHIFT + "săgeată în partea de direcția de mișcare a jucătorului" x2 - floppy Flip (doar pentru elita: Ronaldio, Joaquin, Ibrahimovic, etc), sau swing Ronaldo (AC C. Ronaldo) sau swing Robinho.

SHIFTx2 - trecând peste mingea

SHIFT + "săgeată la o parte" + "săgeată în celălalt" - un side-pas dublu lateral-pas cu pas sau false.

A + S, D + S - swing false

SHIFT + "Back Arrow" + "săgeata din partea" (după accelerare) - Ronaldo stepovers

D + Q - parashyutik (portar de transfer)

SHIFT + "shooter în cazul în care jucătorul arată" + "lateral săgeată" - lăsând la o parte

Shift + Săgeată la "etaj" - o carcasă joc (împingere) când o pasă.

SHIFT + "Back Arrow" + "săgeată pe" + "Forward Arrow" - a la Zidane.

SHIFT + ". Săgeată la stânga de pe ghidajul de deplasare player" + "înapoi" + "din partea dreaptă a direcției Motion.". + "Forward" - toc de transfer pe ei înșiși. Face doar anumite persoane a cărei setare este mai mare de 85.

SHIFT + "săgeată înapoi" + "săgeata" - "Harakiri" (re-roll mingea peste adversar)

SHIFT + E + "Back Arrow" + "lateral săgeată" - transmiterea mingea sub călcâiul

Chekanochka! - Simplu și ingenios. Pentru început vom da un transfer lateral jucător. Apoi, în timp ce balonul este încă sare, selectați (prima dată grava), recruta brusc combinație "Harakiri" (a doua grava timp), apoi brusc accelerat. Alte opțiuni - fie inventat pe, apăsând o combinație de "Harakiri", sau este agățat, sau pășunat, sau fentă, sau pur și simplu să păstreze în mișcare.

A alerga afară de perete la pedeapsa - D. Eficient la lovitură puternică redus la inamic.

Sari de pe perete la pedeapsa - W. Eficace în adversar accident vascular cerebral accident vascular cerebral.

Sări mingea în fund - Z. Aceasta va ajuta să ascuți atac, precum și pentru a induce în eroare inamicul.

Scări mișcare măsuri pentru a proteja (de exemplu, pentru a bloca transmiterea de cal sau un coridor de trecere a) - C.

Manipularea mingea cu o singură atingere - apăsați atunci când se iau SHIFT. Frumos, pricepere și eficient.

Pentru a aborda în timpul Dodge-l (salt), apăsați SHIFT brusc. (Stare: atac ar trebui să fie executat în fața).

Dar să ia mingea între picioare și a sări la ea, nu toată lumea poate. Și se poate face, spune clubul C.Blanco Americii (care în Liga mexicană).

SHIFT + "săgeată înapoi" + "săgeata" - un salt, deține mingea intre picioare (de elita).

Înlocuitor în locul

Oh, și am namayalis cu deschiderea de aceste trucuri. Pe tastatură pentru a le execute aproape imposibil.

Deci, ce este unul pentru toate trucurile: înainte de a face, trebuie să țineți apăsat pentru a Clave Joss sau "accelerare" (E). Dar jucătorul nu are nici un loc să stea. Asta este, l-ai lăsat de tracțiune (sau analog stânga) și dat click pe "accelerație" - jucatorul va încetini. Apoi, aveți nevoie să țineți apăsat butonul.

Acum, în sfârșit, despre truc real:

Leagăn analog dreapta de 2 ori lateral - leagăn de la fața locului, sau mișcări ale corpului false.

Leagăn analog dreapta pe el inapoi de 2 ori - să se mute departe, în picioare pe minge.

Spate dreapta analog și lateral - pentru a scoate mingea sub el și merge în direcția

Trucuri sunt primite, ce să fac?

Ei bine, unii compusi pot face doar câtorva jucători. Poate pad dumneavoastră nu este compatibil cu FIFA 07. Descriere detaliată a modului de a rula mâinile pe tastatură pentru a face o fentă.

1) fentă în mod implicit sunt în schimbare, și este mai bine să le lase acolo.
2) În timpul unei mișcări fentă trebuie să eliberați butonul (nu țineți-l), și tastați combinația dorită pentru câteva secunde și apoi apăsați butonul din nou mișcarea. Te duci acolo spui că vrei să faci dreptul de îngrijire și dublu. Să mergem la dreapta, apăsați tasta SHIFT și apăsați în jos brusc - si apoi din nou la dreapta. În funcție de jucătorii de calificare efectua truc.

De pedeapsă a jocului:

SHIFT + "săgeată" - vyebonchiki la penalty.

A, D + Arrow Keys - Portari: arunca (penalty)

W - ieșire joc

C - convoca apărare

Pendali:

D - lovitură.

Q + D - parașută

Z + D - sufla tehnic

Săgețile indică direcția de impact sau salvează. Strike Force înființat intuitiv.

Tactică

(La cererea cititorilor)

Tactica ataca

Num 8 Contraatac

Scopul tacticile la interceptarea rapid mingea și de a folosi un avantaj numeric într-un atac rapid. Mingea poate fi aruncat pentru apărătorii și trimite înainte lor la un rendez-vous cu portarul. Este recomandat pentru a juca acest tactică, în cazul în care adversarul tău este puternic în atac de jucători, nu de calitatea jocului. loc extreme rapide si forward-uri - counter Masters (Rooney, de exemplu), și va fi condamnat la succes.

Num 6 flanc atac

O. hobby pentru buggers - un joc flancuri. Scopul tactici - apărare întindere. După care, fie puteți încărca suprafeței de pedeapsă, sau du-te la joc dramatic în centru (apărătorii apoi tras împreună cu aripi!). Utilizați progrese rapide de acțiune superbă pe.

Num 2 Nawal

Tactica de "ultimă instanță". Dacă nu puteți bate apărător solid și de a folosi această tactică, ci cu mintea. Contra-atacul într-o astfel de situație este punctaj.

Num 4 C clasa

Combinație - pentru cele mari. Aceasta tactica vă permite să creați iluzia unui atac de flanc, sau de fapt schimba dramatic de la centru spre partea. Când apare brusc raspasovku o treime, care se deschide la o parte, încercând să atragă atenția de securitate.

Tactici defensive

Q + Num 8 apăsarea

E simplu. Susține agresiv ataca jucători ataca și să încerce să ia mingea. Deși acest lucru se va deschide spațiu pentru o trecere.

Q + Num 6 offsayd artificială

Întreaga linie defensivă a avansa, creând iluzia de ofsaid. Cu toate acestea, în cazul în care cel puțin un fundas nu are timp să treacă linia de invizibil - un obiectiv atins.

Q + Num 2 Zonal de marcare

Esența de tactici este de a preveni spațiul inamic să treacă. Jucătorii nu trebuie să meargă departe de pozitiile lor - pe care le dețin numai înapoi atac și așteptați pentru greseala fatala de a ataca.

Q + Num 4 joc pe linie

Protecția această tactică necesită o concentrare maximă și nu o minte mica. Necesitatea de a muta redutele defensive, înlocuind treptat inamicul din propria jumătate cu selecție încercări. Odată ce selecția este perfect, mingea trece mijlocasi si fundasi la loc.

Totalul tactica echipei

Num 5

Toate favoarea în a

Tacticile folosite în joc împotriva unui adversar puternic, cel mai bine combinat cu tactici de contra-atac.

Toate în atac

Tacticile folosite de frecvente atacuri, masă. Cu toate acestea, în orice moment, este posibil să se obțină un contra-atac ascuțite.

Cum să bată prin ea?

Alții vă faceți griji cu privire la această problemă sentimentală. Astfel, orice combinații nu există. Este suficient să atacator nu o apăsat - și vă va sufla prin ea. Pur și simplu cârlig jucătorului pentru a deschide.

Secretele unul câte unul.

Să spunem că a reușit să aducă jucătorului pentru un rendez-vous cu portarul in fata ta sau ultimul apărător. Cu apărătorul cele mai bune trucuri afacere. Dacă sa întors, nu-i o problemă. Deci, există câteva opțiuni. Cu toate acestea, trebuie să încerce să ajungă la suprafața maximă de pedeapsă (m 2 și jumătate), și atunci există mai multe opțiuni:

1) oprire (C), pentru a prinde o lovitură de la pauză și pe situația sau rupe în colțul de departe, sau să așteptați până când cea mai apropiată abordare și brusc departe de partea. (E + C), apoi a plecat doar pentru a înscrie într-o plasă gol.

2) Dați o pasă la coechipier din sens opus, dacă el este într-o poziție mai bună.

3) Încercați să bată portarul a twaite shad. ("Swing" se va potrivi bine pentru acest lucru), și rupe in poarta goala.

4) Fără alte formalități, pentru a reduce distanța față de valoarea critică (o jumătate de metru) și pumn.

5) Încercați să arunce în plasă (Q + D).

Acționeze conform situației. Jucători neexperimentați ar trebui să se aplice de versiuni 2.4. Pentru mai multe mâini cu experiență și rapid se potrivesc opțiunile 1 și 3. 5 versiune este la fel de bun și simplu, cu toate acestea, este mai puțin eficace.

Pentru rezervor. Meniul de management.

Părerea mea este că chiar și un video nu este necesar. Deci, chiar și tancuri nu va ajuta.
Săgeți - controlul cursorului

C și Z - o schimbare de formare la formarea ecranului

Q și E - stânga și dreapta

Introduceți - alegerea

Space - pentru a începe un joc sau o sesiune de instruire

ESC - ieșire din meniul de mai sus

Următoarea piesă, F4