| Samariteanul a întrebat:

Folosesc de cea timp avira si e un antivirus destul de ok.Intrebarea este daca as instala AVAST ar fi mai bun? Ar ocupa mai mult spatiu? Mi-ar merge mai greu pc-ul?

1 răspuns:
| MajinVegeta a răspuns:

Eu pe pc-urile vechi foloseam Eset Nod, mergea perfect. Acum nu stiu ce updateuri si-a mai facut ca nu mai folosesc, dar ai putea incerca o luna gratuita, de pe site-ul lor. Si daca iti place poti sa-l cumperi. Anti-virusurile gratuite nu-s cine stie ce. Mai bine folosesti toate versiunile de trial de la toate antivirusurile si apoi iti reinstalezi windows-ul si apoi iar faci asa. Eu asa faceam si mergea, aveam antivirus non-stop.